Listed today
Fukayanaka 6-chome, Ayase, Kanagawa Prefecture 252-1106, Japan
¥63,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥63,050
Price per m²
¥2522
The listing is located at Fukayanaka 6-chome, Ayase, Kanagawa Prefecture 252-1106, Japan
Loading map