Listed today
イトーピア岩本町1丁目ビル, Kanda Kanamono-dori, Iwamotocho 1-chome, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥89,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥89,000
Price per m²
¥4045
The listing is located at イトーピア岩本町1丁目ビル, Kanda Kanamono-dori, Iwamotocho 1-chome, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map