Listed today
Ogura Nishimaizuru Line, Mori, Maizuru, Kyoto Prefecture 625-0062, Japan
¥64,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥64,550
Price per m²
¥2807
The listing is located at Ogura Nishimaizuru Line, Mori, Maizuru, Kyoto Prefecture 625-0062, Japan
Loading map