Listed today
田中町, Ashikaga, Tochigi Prefecture 326-0822, Japan
¥51,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥51,074
Price per m²
¥2432
The listing is located at 田中町, Ashikaga, Tochigi Prefecture 326-0822, Japan
Loading map