Listed today
Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0006, Japan
¥65,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥65,550
Price per m²
¥2850
The listing is located at Hakata Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 812-0006, Japan
Loading map