Listed today
Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0055, Japan
¥64,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥64,540
Price per m²
¥3397
The listing is located at Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0055, Japan
Loading map