Listed today
Dekimachi-Dōri Avenue, Higashi Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 461-0003, Japan
¥67,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥67,500
Price per m²
¥3553
The listing is located at Dekimachi-Dōri Avenue, Higashi Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 461-0003, Japan
Loading map