Listed today
塩釜吉岡線, Chuo 3-chome, Rifu, Miyagi Prefecture 985-0067, Japan
¥55,074 / month
PLEASE
PLEASE
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥55,074
Price per m²
¥2395
The listing is located at 塩釜吉岡線, Chuo 3-chome, Rifu, Miyagi Prefecture 985-0067, Japan
Loading map