Listed today
Okayama Kojima Line, North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0985, Japan
¥52,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥52,574
Price per m²
¥2286
The listing is located at Okayama Kojima Line, North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0985, Japan
Loading map