Listed today
岩屋摩耶線, Nada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 651-0052, Japan
¥57,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
202 m²
Price
¥57,550
Price per m²
¥285
The listing is located at 岩屋摩耶線, Nada Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 651-0052, Japan
Loading map