Listed today
Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 652-0015, Japan
¥61,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
16 m²
Price
¥61,550
Price per m²
¥3847
The listing is located at Chuo Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 652-0015, Japan
Loading map