Listed today
大門五丁目, Okazaki, Aichi Prefecture 444-2134, Japan
¥61,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥61,550
Price per m²
¥2676
The listing is located at 大門五丁目, Okazaki, Aichi Prefecture 444-2134, Japan
Loading map