Listed today
東栄一丁目, Chiryu, Aichi Prefecture 472-0006, Japan
¥78,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥78,074
Price per m²
¥2692
The listing is located at 東栄一丁目, Chiryu, Aichi Prefecture 472-0006, Japan
Loading map