北京飯店, 新宿1-16-10 Hanazono-dori, Shinjuku 1, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥130,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥130,000
Price per m²
¥6500
The listing is located at 北京飯店, 新宿1-16-10 Hanazono-dori, Shinjuku 1, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map