Listed today
五味金物店, National Route 16, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
¥97,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥97,000
Price per m²
¥4619
The listing is located at 五味金物店, National Route 16, Minami Ward, Yokohama, Kanagawa Prefecture 231-0017, Japan
Loading map