Listed today
西川口一丁目, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0021, Japan
¥77,550 / month
"Foreigners friendly room 2 people share ok No brokerage fees
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥77,550
Price per m²
¥3878
The listing is located at 西川口一丁目, Kawaguchi, Saitama Prefecture 332-0021, Japan
Loading map