Listed yesterday
Tomita Bypass, 大平町富田, Tochigi, Tochigi Prefecture 329-4423, Japan
¥48,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥48,550
Price per m²
¥2111
The listing is located at Tomita Bypass, 大平町富田, Tochigi, Tochigi Prefecture 329-4423, Japan
Loading map