Listed today
ふじみ野東四丁目, Shiki, Saitama Prefecture 356-0038, Japan
¥64,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥64,074
Price per m²
¥3204
The listing is located at ふじみ野東四丁目, Shiki, Saitama Prefecture 356-0038, Japan
Loading map