Listed yesterday
Kanagusuku 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥67,765 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥67,765
Price per m²
¥2337
The listing is located at Kanagusuku 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map