Listed today
Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0013, Japan
¥86,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥86,574
Price per m²
¥3463
The listing is located at Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0013, Japan
Loading map