Listed today
川下町三丁目, Iwakuni, Yamaguchi Prefecture 740-0026, Japan
¥51,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥51,574
Price per m²
¥2344
The listing is located at 川下町三丁目, Iwakuni, Yamaguchi Prefecture 740-0026, Japan
Loading map