Listed today
くすのき台一丁目, Tokorozawa, Saitama Prefecture 359-1123, Japan
¥74,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥74,550
Price per m²
¥2867
The listing is located at くすのき台一丁目, Tokorozawa, Saitama Prefecture 359-1123, Japan
Loading map