Listed today
稔台七丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
¥52,500 / month
With low move in cost; good for both of long term and short term stay
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥52,500
Price per m²
¥2386
The listing is located at 稔台七丁目, Matsudo, Chiba Prefecture 271-8588, Japan
Loading map