Listed today
North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 701-0151, Japan
¥42,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥42,050
Price per m²
¥2213
The listing is located at North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 701-0151, Japan
Loading map