Listed today
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0042, Japan
¥54,300 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥54,300
Price per m²
¥2858
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0042, Japan
Loading map