Listed yesterday
Higashi Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 732-0054, Japan
¥61,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥61,050
Price per m²
¥3213
The listing is located at Higashi Ward, Hiroshima, Hiroshima Prefecture 732-0054, Japan
Loading map