Listed today
Chuo, Chiba, Chiba Prefecture 260-8685, Japan
¥51,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥51,074
Price per m²
¥2322
The listing is located at Chuo, Chiba, Chiba Prefecture 260-8685, Japan
Loading map