Listed today
Chuo Ward, Niigata, Niigata Prefecture 950-0916, Japan
¥55,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥55,540
Price per m²
¥2777
The listing is located at Chuo Ward, Niigata, Niigata Prefecture 950-0916, Japan
Loading map