Listed today
Prefectural Road Route 46, Nagata 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥75,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥75,050
Price per m²
¥3002
The listing is located at Prefectural Road Route 46, Nagata 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map