Listed today
Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0043, Japan
¥43,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥43,050
Price per m²
¥1872
The listing is located at Moriyama Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 463-0043, Japan
Loading map