Listed today
Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-0007, Japan
¥67,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥67,574
Price per m²
¥3379
The listing is located at Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-0007, Japan
Loading map