Listed today
Miwa Shrine, 谷田奈良線, Saidaiji-akodacho 2-chome, Nara, Nara Prefecture 631-0813, Japan
¥54,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥54,050
Price per m²
¥2845
The listing is located at Miwa Shrine, 谷田奈良線, Saidaiji-akodacho 2-chome, Nara, Nara Prefecture 631-0813, Japan
Loading map