Listed yesterday
Higashi Gotanda 1, Shinagawa, Tokyo 141-0022, Japan
¥78,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥78,000
Price per m²
¥3545
The listing is located at Higashi Gotanda 1, Shinagawa, Tokyo 141-0022, Japan
Loading map