Listed today
Shomotocho 2-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
¥51,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥51,550
Price per m²
¥2241
The listing is located at Shomotocho 2-chome, Toyonaka, Osaka Prefecture 561-0835, Japan
Loading map