Listed today
城山通り, 岡二丁目, Asaka, Saitama Prefecture 351-0011, Japan
¥70,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥70,550
Price per m²
¥2940
The listing is located at 城山通り, 岡二丁目, Asaka, Saitama Prefecture 351-0011, Japan
Loading map