Listed today
大田神奈川線, Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0055, Japan
¥65,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥65,540
Price per m²
¥3277
The listing is located at 大田神奈川線, Saiwai Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 212-0055, Japan
Loading map