Listed today
Minuma Ward, Saitama, Saitama Prefecture 337-0014, Japan
¥54,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥54,550
Price per m²
¥2728
The listing is located at Minuma Ward, Saitama, Saitama Prefecture 337-0014, Japan
Loading map