Listed today
Miyukicho, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 579-8055, Japan
¥55,500 / month
Regularly Managed
Regularly Managed
Property type
apartment
Rooms
1
Size
21 m²
Price
¥55,500
Price per m²
¥2643
The listing is located at Miyukicho, Higashiōsaka, Osaka Prefecture 579-8055, Japan
Loading map