Listed today
西垂水84号線, Tarumi Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 655-0033, Japan
¥44,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥44,074
Price per m²
¥2449
The listing is located at 西垂水84号線, Tarumi Ward, Kobe, Hyogo Prefecture 655-0033, Japan
Loading map