Listed yesterday
Misaki 2-chome, Kōfu, Yamanashi Prefecture 400-0024, Japan
¥61,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥61,050
Price per m²
¥2105
The listing is located at Misaki 2-chome, Kōfu, Yamanashi Prefecture 400-0024, Japan
Loading map