Listed today
Heiseicho 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
¥68,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥68,074
Price per m²
¥3583
The listing is located at Heiseicho 1-chome, Yokosuka, Kanagawa Prefecture 238-8550, Japan
Loading map