Listed yesterday
Shimonara-Degaito, Yawata, Kyoto Prefecture 613-8585, Japan
¥76,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥76,550
Price per m²
¥2944
The listing is located at Shimonara-Degaito, Yawata, Kyoto Prefecture 613-8585, Japan
Loading map