Listed today
Shindenjuku, Zama, Kanagawa Prefecture 252-0025, Japan
¥64,074 / month
PLEASE
PLEASE
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥64,074
Price per m²
¥2067
The listing is located at Shindenjuku, Zama, Kanagawa Prefecture 252-0025, Japan
Loading map