Listed today
Kyoto Moriguchi Line, Shinmachi 2-chome, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0031, Japan
¥91,220 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
¥91,220
Price per m²
¥3146
The listing is located at Kyoto Moriguchi Line, Shinmachi 2-chome, Hirakata, Osaka Prefecture 573-0031, Japan
Loading map