Listed today
Fukayanaka 3-chome, Ayase, Kanagawa Prefecture 252-1107, Japan
¥71,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥71,074
Price per m²
¥2734
The listing is located at Fukayanaka 3-chome, Ayase, Kanagawa Prefecture 252-1107, Japan
Loading map