Listed today
Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0001, Japan
¥73,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥73,000
Price per m²
¥3042
The listing is located at Takatsu Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 213-0001, Japan
Loading map