Listed today
Minami-Tsukaguchicho 1-chome, Amagasaki, Hyogo Prefecture 661-0012, Japan
¥66,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥66,000
Price per m²
¥2444
The listing is located at Minami-Tsukaguchicho 1-chome, Amagasaki, Hyogo Prefecture 661-0012, Japan
Loading map