Listed today
Sumiyoshicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
¥121,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥121,000
Price per m²
¥6050
The listing is located at Sumiyoshicho, Shinjuku, Tokyo 160-8484, Japan
Loading map