Listed today
Kawagoe-Ogose Line, 的場北二丁目, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-1101, Japan
¥57,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥57,074
Price per m²
¥2854
The listing is located at Kawagoe-Ogose Line, 的場北二丁目, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-1101, Japan
Loading map