Listed today
瀧王子稲荷神社, Takioji dori Street, Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0015, Japan
¥110,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥110,000
Price per m²
¥5500
The listing is located at 瀧王子稲荷神社, Takioji dori Street, Oi, Shinagawa, Tokyo 140-0015, Japan
Loading map